Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zvrátená sexuálna výchova! Už rozdávajú kondómy 12-ročným deťom!!! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

odpoveď
program začali realizovať, takže si to môžete overiť...
Marek Bartkovský
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

 

este raz. pises:
"Jedna organizácia zameraná na „sexuálne zdravie" tínedžerov v Anglicku vytvorila program National Health Service. "

tak sa pytam: ktora organizacia ten program vytvorila? a vies vobec, co je National Health Service?
 

odpoveď

Organizácia nesie názov Brook Advisory Service. V blogu som nepísal, že čo je National Health Service (NHS), ale o tom, že tento program je rozšírený o zvrátenú novinku, ktorou je rozdávanie C-kariet.
 

 

a National Health Service bol zalozeny touto organizaciou, ktora sa vola Brook Advisory Service?
 

odpoveď

a ešte sa opýtajte, že či koľko kusov rozdávajú 13-ročným, že či to bolo v Anglicku a pod.

pýtate sa na niečo, čo som už napísal...
 

 

no Brook je v Anglicku :) ale ten zvysok, co si napisal su uplne bludy. tak preto sa pytam :)
 

odpoveď

žiadne bludy... žiaľ, tieto veci sa už začali realizovať... stačí si to overiť!!!
 

 

Nenapísali ste. Pretože buď zavádzate, alebo ste vynechali niečo vo Vašej inkriminovanej vete. A aj Vás zacitujem a vysvetlím:

"Jedna organizácia zameraná na „sexuálne zdravie" tínedžerov v Anglicku vytvorila program National Health Service. Tento program bol rozšírený o ďalšiu zvrátenosť."

NHS nikto nevytvoril žiaden "program". NHS ako štátna štruktúra starajúca sa o zdravie obyvateľstva bola založená po Druhej svetovej vojne po tom, čo jej existenciu potvrdil tzv. Act (anglický druh komplexnej legislatívy), teda 1946 NHS Act.

Teda žiadna "organizácia zameraná na sexuálne zdravie tínedžerov v Anglicku" žiaden "program" NHS nevytvorila. Je to blud. Faktom totiž je, že túto iniciatívu (ktorá pre Vašu informáciu bola spustená už v roku 2009 (1), vytvoril DCSF (2), čo je VLÁDNY subjekt, ktorý sa dnes volá Department of Education. Pričom Brooks (ktorý je charitou, nie "nejakou organizáciou") spomínanému vládnemu subjektu RADIL a nie "vytovril program NHS". Toto sú FAKTY a odkazom nižšie som ich aj dokázal.

Ďalej - nie je prekvapivé, že vo svojom blogu používate ako zdroj Calverta, samozrejme ste zabudli dodať, že je zástupcom riaditeľa Kresťanského inštitútu a od neho sa iný názor ako takýto čakať nedal. Odborný názov Findlaya z WSH tam už vrámci "objektivity" chýba.

Dáte zmazať aj túto reakciu?

(1) (2) http://www.telegraph.co.uk/new...
 

 

spontanne by som povedala, ze da vymazat, lebo pochybujem, ze jeho znalost realii UK a anglictiny presahuje preklady uverejnene na nejakych pofidernych slovenskych webovych strankach
 

ja nechcem

nechceme hadov, aby písal na tento blog a predsa sa nepostavím na hlavu... a tak budete musieť rešpektovať aj to, že píšem na svojom blogu...
 

odpoveď

Neviem, že či ste boli v Anglicku a máte nejaké skúsenosti zo zákonmi v Anglicku, ktoré (niektoré) sú postavené na hlave. Ja som bol v Anglicku a o niektorých veciach som sa mal možnosť dozvedieť.

National Health Service (NHS) a jeho program, ktorý bol pred šiestimi rokmi vymyslený vďaka Brook Advisory Service, organizácii zameranej na „sexuálne zdravie“ tínedžerov.

Ak jeden hovorí o hruške a iný o jablku, tak potom čo...

A zmazať nemôžem, nie som admin. Už by ste to mohli pochopiť :)
 

 

Dovolím si tvrdiť, že s anglickou a medzinárodnou legislatívou mám značne väčšie skúsenosti ako Vy. Bez ohľadu na to, či som anonym a či sú v anglickej legislatíve niektoré veci postavené na hlavu alebo nie. To však nič nemení na tých faktoch, ktoré som uviedol vyššie. Hrušky a jablká ste v prvom rade doplietli Vy a ja som Vám to dokázal. Netuším teda, prečo sa stále vykrúcate. Ja osobne ak sa dopustím omylu alebo iných podobných nedokonalostí, nemám problém si ho priznať a ospravedlniť sa. Vy to (aj vzhľadom na našu druhú diskusiu) zjavne nedokážete.

Na záver k "mazaniu" - obaja vieme veľmi dobre, ako systém nahlasovania príspevkov na SME funguje - zmazaný je prakticky každý, ktorý niekto nahlási, pretože "admini" samozrejme nemajú čas dopodrobna kontrolovať každý jeden. Teda aby sme si rozumeli - ja viem, že nie ste "admin".
 

odpoveď

Radšej su nič nedovoľujte! Viete o mne možno len toľko, koľko aj ja o vás... A admini nie všetky príspevky zmažú :)
 

odpoveď

nič ste mi nedokázal... a ani nevyvrátili.. vy len radšej nechcete uveriť, že také veci sa dejú...
 

 

Nie? Ostatní diskutéri si môžu prečítať odkaz na prvej strane, kde som zaslal diskusiu, v ktorej ste ma bezdôvodne obvinili z toho, že vraj "nenávidím všetkých kresťanov". Neskôr som tu napísal, že si ani neviete obhájiť svoje reakcie.

Ďalej - máte problém s chápaním celkového kontextu. Ja som nikde netvrdil, že neverím, že sa "takéto veci dejú", kdeže ste na niečo také prišli? To si musíte v diskusii neustále vymýšľať niečo, čo Váš oponent nikdy nikde netvrdil a aj napriek tomu mu pripíšete autorstvo?

Dokázal som Vám to, že žiadna organizácia nepripravila program NHS. Dokázal som Vám, že NHS je tu dlho bez nejakej organizácie, že na tejto inkriminovanej iniciatíve tá charita (pardon, organizácia - nech je po Vašom) program nepripravovala, iba pri jeho príprave radila istej časti vládneho sektora.

Pokiaľ toto všetko nechcete alebo nedokážete vidieť, je to s Vami naozaj zlé.
 

odpoveď

Viete, že aj ja som v diskusii našiel mnoho nezmyslov a tvrdení, že som niečo povedali či napísal a nepovedal som to, ani nenapísal?

K tomu, čo teraz spomínate som sa už vyjadril. Charita či organizácia :) Hrušky alebo jablká? A mylsíme to isté? Nechajme to už... Ináč, ak má byť po vašom, tak to je čo za charitu, že podporuje zvrátenosť a daruje kondómy deťom?

A čo sa týka nejakej nenávisti, tak som nenapísal, že ste vy to napísali...

Z uvedených vašich príspevkov som niečo vyvodil. Ak to bolo nepravdivé, tak sa ospravedlňujem. Aj ja som človek, aj ja nemusím mať vždy dobrú náladu...
 

 

Ak ste také nezmysly a tvrdenia smerujúce na Váš úkor našli v MOJICH príspevkoch, mali ste mi to dať vedieť. Pre mňa nie je ťažkosťou opraviť sa alebo ospravedlniť sa za chybu. Ak ste ich našli u niekoho iného, voči diskusii nás dvoch je to úplne irelevantné.

Samozrejme, že je po mojom, pretože ste opäť nereagovali na podstatu faktov, ktoré som sem dal a to na to, že nijaká organizácia (charita) nevytvorila a nepripravila program NHS. Pochopte to už konečne. To, že ide o charitu, je tá najmenej podstatná vec. Mimochodom - zvrátenosť je to podľa Vášho názoru, okrem toho, kondómy nerozdáva, skúste si o funkčnosti tejto kampane najprv niečo naštudovať, dokonca som Vám poslal aj odkaz s detailami.

Viete, ak ma niekto obviní z toho, že nenávidím všetkých kresťanov, tak to nie je o domýšľaní alebo o nejakej mylnej dedukcii - je to (pardon) o hlúposti. Je to ako keby ste z rannej rosy vydedukovali šálku zeleného čaju. Nezmysel bez žiadnej logickej spojitosti.

Na záver - viete Vy o tom, že som veriaci? Na tomto fóre som to spomínal už X-krát.
 

odpoveď

Asi ste moje ospravedlnenie (ak som vás uraziô) si nechceli všimnúť...

Vy si naštudujte tie novinky. Hovorím ide o novinky, ktoré sa už realizujú... Program funguje už na mnohých miestach v Británii a podľa NHS bude zavedený čoskoro v celom západnom Sussexe...
 

 

Ten sarkazmus vo Vašom "ospravedlnení" ho úplne degradoval. Ale nech je tak.

Už som Vám dokonca dokázal aj to, že nejde o žiadne "novinky", ale o kampaň, ktorá v UK funguje už od roku 2009. Ako to teda môžete považovať za "novinku"? Alebo snáď myslíte na nejaké iné novinky?

Prečo sa mi stále snažíte vysvetľovať alebo ozrejmovať ten program ako taký, keďže ja som jeho existenciu či fungovanie nikde nepoprel? Ja som Vám iba dokázal, že žiadna "organizácia" nepripravila program NHS a že na tomto konkrétnom bola iba poradcom. Lenže to je už asi taktiež zbytočné vysvetľovať, pretože Vy to stále ignorujete.
 

a týmto

ukončujem túto diskusiu...

Nebudem Vám vysvetľovať a rozoberať každú jednu vetu, ktorú som napísal. Myslel som, že viete veľmi dobre, čo a ako som myslel. Novinkou som myslel to, čo som už vysvetlil. Zvrátenou novinkou je to, že 12-ročným deťom sa budú dávať kondómy.

Prajem pekný deň!
 

 

Aj v Taliansku si bol? Fakt má tvar čižmy?
 

<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie


 1. Miroslav Ferkl: Vysnívaný dom Igora Matoviča. 266
 2. Július Kovács: Kotlebovci sa vyhražali Matovičovi smrťou, pred jeho dom doniesli truhlu a vence 123
 3. Jozef Sitko: Je ešte Sulík politikom vládnym či už opozičným? 119
 4. Rudolf Pado: Kde sa túla zdravotnícky odpad z celoplošného testovania na Covid-19? 76
 5. Roman Kebísek: Časť slovenských rozprávok od Dobšinského sa podobá nemeckým od Grimmovcov 65
 6. Peter Lacina: Kto vie čo je mastektómia, nech zdvihne ruku 63
 7. Peter Gregor: Safari pod Tatrami 53
 8. Maroš Chmúrny: Škandál u sv. Michala, kus dobrej roboty a nová funkcia 49
 9. Vladimír Benčík: Kuba 2/2 - "absolut total" 45
 10. Mišo Šesták: Keď si sovietsky vojak nesmie vypiť 35

Rebríčky článkov


 1. Jozef Kovalík: Sám
 2. Jan Vaněra: SLOVENSKO-MAĎARSKÉ POHRANIČIE V OKOLÍ RIEKY IPEĽ - 7.11.2020
 3. Miriam Studeničová: Životná potreba svätenia sviatočného dňa!
 4. Peter Ďuroška: Nadácia SPP podporila projekt zrakovo postihnutých športovcov
 5. Michal Kováč: Ako sa IBM zo straty vrátila späť k ziskom
 6. Ivan Čarnogurský: KEĎ SA VLÁDNUTIE STÁVA OBSAHOVO NEPODSTATNÉ
 7. Július Kovács: Dr.Bukovský zľahčuje covid a zarába na tom mesačne okolo 5000 eur, pomôžte mi ho odstáviť
 8. Vladimír Bohm: Prečo deti nechcú chodiť do školy a pohŕdajú učiteľmi?
 9. Katarína Adamusová: Hranice vo vzťahoch z pohľadu efektivity
 10. Jozef Legény: Revúca, ako ďalej so správou bytov?


Už ste čítali?