Homoaktivisti a ich zúrivosť

Autor: Marek Bartkovský | 17.3.2015 o 12:41 | (upravené 17.3.2015 o 12:47) Karma článku: 6,01 | Prečítané:  789x

 

LGBT aktivisti neraz útočia.

Obviňujú z homofóbie tých, čo majú konzervatívny pohľad na svet. Aj mňa už obvinili niektorí, že som homofób. Pričom som len jasne sa vyjadril, že homosexualita nie je normálna. Je to môj názor. A čo? Pošlú ma zato do basy?  

Ani sa nečudujem, že zúria (ako besné psy) na tých, čo majú iné názory.

Dokonca homoaktivisti útočia aj na svojich vlastných členov, keď zmýšľajú trochu inakšie...

Nedávno LGBT hnutie v Taliansku reagovalo na dvojicu známych homosexuálov (Domenico Dolce a Stefano Gabbana), ktorých pokladajú za uznávaných módnych návrharov.  V jednom rozhovore sa vyjadrili, že  skutočnou rodinou je len tradičná rodina.   Homosexuál nemôže mať všetko (dieťa) a o dsúdili aj prenájom materníc. Najviac homoaktivistov asi pobúrilo to vyjadrenie o tradičnej rodine. Viac TU.

LGBT aktivisti vo svojom vyjadrení uvádzajú, že tentokrát na nich nezaútočili extrémni katolíci alebo biskupi, ktorí sú podľa nich najhomofóbnejší z homofóbov. Podľa nich je útok nemiestny a bolestivý o to viac, že návrhari sú homosexuáli a vraj homosexuálnej komunite by mali byť vďační za to, že sú slávni a že sa im po ekonomickej stránke darí. Ďalej uvádzajú: "Homofóbia na akomkoľvek poste nie je normálna. Je treba, aby sme boli kritickými konzumentmi a podporovali len nehomofóbnych obchodníkov. Tieto množiny je treba dať do kontaktu a odteraz už nedať ani cent tým, ktorí šíria homofóbnu nenávisť a pohŕdajú ľudskými právami."

Tu jasne vidno, že kto je podľa nich homofób. Podľa nich je to každý s iným názorom na homosexualitu, alebo aspoň trochu iným názorom od nich. 

Uspokoja sa s niečím homosexuáli? Na túto otázku dáva asi najlepšiu odpoveď bývalý homosexuál Michael Glatze, ktorý bol spoluzakladateľom homosexuálneho časopisu a veľkým lídrom homosexuálneho hnutia v Amerike. Na otázku, či sa homosexuáli uspokoja s právom na adpociu a rovnoprávnosťou s manželstvom muža a ženy, odpovedal  NIE! Homosexualita a heterosexualita nemôžu koexistovať, pretože jedno je deformácia druhého a bude stále pokračovať sa predčiť to druhé. Viac  TU.

Preto môžem  spokojne a naďalej  tvrdiť, že homosexualita nie je normálna!

 

Súvisiace články:

Zvrátenosť! Syn chcel od matky svoje dieťa. Nakoniec mu porodila syna a zároveň aj brata

Uzdravenia z homosexuality

Vyhlásenie k údajnej homofóbii

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Brali ich v noci a umučili strašným spôsobom. Boli medzi nimi aj Slováci

Ustašovci zavraždili v lágri 106 Slovákov a každý z nich má svoj príbeh.


Už ste čítali?