Zvrátenosť! Syn chcel od matky svoje dieťa. Nakoniec mu porodila syna a zároveň aj brata

Autor: Marek Bartkovský | 12.3.2015 o 14:50 | Karma článku: 4,37 | Prečítané:  526x

V Anglicku sa pokračuje k schvaľovaniu ďalších zvráteností...

V Spojenom kráľovstve je veľa na hlavu postavených zákonov. Netreba ani žiť v tejto krajine, aby sme vedeli, že aj pomýlený premiér David Cameron, ktorý sa pokladá za konzervatívca je viditeľným liberálom.

Na svojom blogu som písal o tom, že zvrátená sexuálna výchova v Anglicku ukazuje výsledky, ktoré potvrdzujú, že úplne zlyhala. Veľkou zvrátenosťou je aj to, že v spomínanej krajine budú môcť zadarmo získať kondómy už 12-ročné deti. 13-roční chlapci a dievčatá aj bez súhlasu rodičov. Táto zvrátenosť už začala fungovať. 

Zvrátená sexuálna výchova! Už rozdávajú kondómy 12-ročným deťom!!!

Ďalšou zvrátenosťou v Anglicku je prípad muža, ktorý je otcom a zároveň aj bratom, pretože syna mu porodila vlastná matka, ktorá je tomuto dieťaťu aj babičkou. Takúto zvrátenosť akceptujú v Anglicku. Dokonca súd povolil adopciu. Celý prípad sa udial okolo toho, že mladý muž chcel mať dieťa. Na celom svete asi nenašiel jedinú ženu, ktorá by mu toto dieťa prirodzeným spôsobom porodila. Riešenie našiel vo vlastnej rodine. Svoju vlastnú matku použil nato, aby mu porodila syna - brata. Písal o tom aj anglický Daily Mail.

Prenájom maternice je vo Veľkej Británii stále ilegálne. Napriek tomu istá klinika umožnila, že žene implantovali do maternice embryo "vyprodukované" so spermiou jej vlastného syna.  

Budúcnosť ukáže, že ako toto všetko zoberie syn. Viac TU.

Sú prípady, keď homosexuáli chcú mať tzv. právo na dieťa. Pričom dieťa má právo na otca a matku. Potom nemôže mať aj homosexuál právo na dieťa, lebo jedno odporuje druhému.

Homosexuáli si už dali vynosiť dieťa od náhradnej matky, ale nepočuli sme ešte o tom, aby legálne si mohli dať vynosiť dieťa od vlastnej matky. 

Bývalý homosexuálny aktivista a zakladateľ homosexuálneho časopisu Michael Glatze na otázku, či sa homosexuáli uspokoja s právom na adpociu a rovnoprávnosťou s manželstvom muža a ženy, odpovedal NIE! Homosexualita a heterosexualita nemôžu koexistovať, pretože jedno je deformácia druhého a bude stále pokračovať sa predčiť to druhé. Aj o tom som nedávno písal v článku na tomto blogu, keď spomínaný M. Glatze je dnes už len bývalým homosexuálom. 

Uzdravenia z homosexuality

Jedno je isté. Štát im dá prst a budú chcieť celú ruku. Viď. krajiny, ktoré sa pýšia tým, že je tam úplná demokracia. Začali registráciou partnerstiev a pozri, čo všetko chcú dnes...

Aj kvôli týmto zvrátenostiam (napr. v Anglicku) by sme nikdy nemali na Slovensku schváliť registráciu partnerstiev. Nikdy by sme nemali dovoliť, aby homosexuáli mali nejaké nadpráva nad druhými.

Dúfam, že stratégia nedávno prijatá vládou SR bude zrušená, pretože nevedie k tomu, aby na Slovensku sa žilo lepšie. Celoštátna stratégia ochrany a podpory ľudských práv v Slovenskej republike je prvým krokom k registrovaným partnerstvám. A toto nepotrebujeme! Nepotrebujeme im dať prst, lebo budú chcieť ruku. Lepšie povedané: daj prst a rovno zožerú celú ruku. Nikoho sa pýtať nebudú. Stačí ak pár jednotlivcov bude na správnom mieste a schvália to, čo väčšina obyvateľov by nikdy neodsúhlasila. 

Väčšina by mala vždy rozhodnúť!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Slovensko sa rozdelí. Čo bude nasledovať po plošnom testovaní?

Mestá chcú o ďalšom testovaní ešte rokovať.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

ĽSNS: Hodnotová bitka o sedem miliónov

Možno sa ich za tie peniaze aspoň zbavíme.


Už ste čítali?