Uzdravenia z homosexuality

Autor: Marek Bartkovský | 4.3.2015 o 11:37 | (upravené 4.3.2015 o 13:36) Karma článku: 4,40 | Prečítané:  1230x

Sú šťastní, pretože sa zbavili homosexuality...

V diskusii na tému homosexuality sa niektorí mylne snažia presadiť svoj názor, že všetci homosexuáli sa homosexuálmi už narodia. Niekedy mám pocit, že sa snažia všetkých aj presvedčiť, že homosexuálmi musia byť.

Zástancovia homosexuálnych “manželstiev“ či len partnerstiev poukazujú okrem iného, že aj v prírode (u zvierat) nájdeme homosexuálne zvieratá. Lenže u  zvierat sa stane, že silnejší sa vybúri na slabšom. Dominancia neznamená, že také zviera je automaticky homosexuálne orientované. Mnohí pozorovatelia takýchto výnimiek hovoria, že o homosexualitu nejde. O tom som už písal. Myslím si, že v prírode nenájdeme jediné zviera, ktoré by neustále od začiatku do konca bolo homosexuálne orientované.

Mnohí hovoria, že homosexualita sa nedá uzdraviť. S tým sa nestotožňujem. Dnes sú známe dôkazy. Mnohí sa nebáli verejne priznať, že v minulosti praktizovali sodomiu. Našťastie sa uzdravili. Niektorým pomohla viera. Veriaci by mal vedieť, že u Boha nič nie je nemožné. 

O rôznych prípadoch som už čítal. Nepamätám si všetky, tak preto použijem vyhľadávač. Po zadaní "uzdravenia z homosexuality" do google mi našlo niekoľko článkov. Vyberiem aspoň tri. 

Jerry Armelli sa zúčastnil rôznych rozhlasových a televíznych relácii. Tvrdí, že homosexualitu možno prekonať. Viac TU.

Dokonca neraz aj samotný homoaktivisti sa uzdravili. Ďalší bojovníci za svoje pomýlené práva to potom vnímali, ako zradu. Michael Glatze bol spoluzakladateľom homosexuálneho časopisu a veľkým lídrom homosexuálneho hnutia v Amerike. Na otázku, či sa homosexuáli uspokoja s právom na adpociu a rovnoprávnosťou s manželstvom muža a ženy, odpovedal NIE! Homosexualita a heterosexualita nemôžu koexistovať, pretože jedno je deformácia druhého a bude stále pokračovať sa predčiť to druhé. Viac TU.

Aj na Slovensku je známy prípad uzdravenia z homosexuality. Jozef Demjan sa pokladá za uzdraveného človeka, ktorý bol aj v relácii Modré z neba. Po tomto oslobodení sa oženil so ženou. Pozrite si video z tejto relácie TU.

Zaujímavé, že homoaktivisti toto všetko kritizujú, lebo vraj sa budú celý život trápiť a pod.

Hm... žeby zjedli všetku múdrosť sveta? Alebo sa boja, že homosexulita nemusí byť celoživotná...

Homoaktivisti vyjadrili pohoršenie aj nad tým, že v jednej ZOO si tučniak po niekoľkých rokoch vybral samicu. Aké porušenie práv tohto tučniaka? Len si vybral to, čo je správne :)

Mnohí bývalý homosexuáli hovoria, že im viera pomohla. Čo je v Katechizme Katolíckej Cirkvi? 

„Nemalý počet mužov a žien má hlboko zakorenené homosexuálne sklony. Táto objektívne nezriadená náklonnosť je pre väčšinu z nich skúškou. Treba ich prijímať s úctou, súcitom a jemnocitom a vyhýbať sa akémukoľvek náznaku nespravodlivej diskriminácie voči nim. Aj tieto osoby sú povolané plniť vo svojom živote Božiu vôľu a, ak sú kresťanmi, spájať s Pánovou obetou na kríži ťažkosti, s ktorými sa môžu stretnúť v dôsledku svojho stavu“ (Katechizmus Katolíckej cirkvi, 2358).

Viem, že je to ťažké vysvetliť neveriacemu (zmenu orientácie). No, veriaci by mal pamätať, že Bohu nič nie je nemožné. Oslobodení sú šťastní, lebo homosexualita neprináša skutočné šťastie. O tom svedčí aj častá promiskuita homosexuálov a štatistika trvácnosti homosexuálneho páru (iba 1 rok). Toto všetko je dôkazom toho, že homosexualita nie je normálna. 

Opäť musím pripomenúť, že doterajšími článkami na mojom blogu som nechcel zaútočiť na homosexuálov. V žiadnom prípade nekritizujem homosexuálov. Kritizujem tých, čo chcú nezmyselné nadpráva a považujem za zvrátenosť ich homosexuálne spolunažívanie.

A pre tento konzervatívny názor veriaceho človeka ma niektorí označia za homofóba :)

Nie som prekvapený.

Viď. cenu Homofób roka 2014 získala Konferencia biskupov Slovenska.

A koľkých ešte (nielen na blogu) za svoje názory označili za homofóbov? Spočíta to niekto? Niekto povedal aj trápne tvrdenie, že posledné referendum bolo o sčítaní homofóbov na Slovensku. Smiešnejšie tvrdenie už nemôže byť :)

MIER!

 

Prečítajte si aj

Vyhlásenie k údajnej homofóbii

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Pribúda nevyužitých vakcín, štátu chýba odvaha

Slovensko sa bojí míňať vakcíny, aby zostalo na druhú dávku.

Po konflikte s Kotlebom končia v ĽSNS Uhrík, Mazurek, Ďurica a ďalší

Pozícia Kotlebu sa výrazne upevnila po zmene v stanovách.


Už ste čítali?