Zvrátená sexuálna výchova! Už rozdávajú kondómy 12-ročným deťom!!!

Autor: Marek Bartkovský | 26.2.2015 o 1:05 | Karma článku: 7,87 | Prečítané:  1529x

Asi je to paradox! V Anglicku je už dávno zavedená povinná sexuálna výchova a stále si nevedia vysvetliť, že majú najvyššiu mieru tehotenstiev dospievajúcich v západnej Európe.

Čím to asi bude? 

Predsa tým, že ide o zvrátenú sexuálnu výchovu. Sledujúc osnovy zvrátenej sexuálnej výchovy, ktorá sa vyučuje v zahraničných školách (niekde aj v škôlkách) môžeme sa aj právom pýtať, že či tieto učebnice nevymysleli aj pedofili. 

V Anglicku úplne zlyhala sexuálna výchova. Namiesto toho, aby výchova žiakov a študentov viedla k zodpovednosti a zdržanlivosti, tak výchova obsahuje pravý opak. Výsledky sú zlé! Napriek tomu výchova vedie k väčším svinstvám.

Profesor psychiatrie Dr. Philip Ney napísal komentár k sexuálnej výchove. Celé znenie TU.

V komentári píše, že „čo sa týka prevencie chorôb a tehotenstva, sexuálna výchova zlyhala." Pripomína, že „zavedenie sexuálnej výchovy úplne koreluje s nárastom potratov, pohlavne prenosných chorôb a medziľudských problémov medzi chlapcami a dievčatami."

Rôzne štúdie v Anglicku už dlhodobo poukazujú, že sexuálna výchova a propagácia kondómov nezmenšila počet tehotenstiev tínedžeriek. A je dôležité pripomenúť, že neklesol ani počet pohlavných chorôb. Preto opäť píšem na tento blog, že propagovať kondómy je vražedné. Je dokázané, že kondómy majú veľmi vysoké percento zlyhania, ktoré môže byť až 20%. Aj OSN agentúra UNAIDS uznáva, že zlyhanie kondómu v ochrane pred HIV je 10%.

Keď niekto presadzuje sexuálnu výchovu (aj bez súhlasu rodičov), tak sa ospravedlňuje tým, že je potrebná, pretože sa určite zníži počet nechcených tehotenstiev, pohlavných chorôb a pod. Lenže krajiny, kde majú už niekoľko rokov zavedené sexuálnu výchovu, tak na počiatku mali určite rovnaké tvrdenia pre jej zavedenie. Po mnohých rokoch sa nielenže neznížil počet tehotenstiev, potratov, chorôb, ale zaviedlo sa aj podporovanie skoršieho sexuálneho správania. Hrozné je aj to, že je aj prípad znásilnenia po sexuálnej výchove. Spolužiak chcel po hodine vyskúšať sex, tak znásilnil spolužiačku. Hrozné sú aj výsledky Institu of Public Policy Research, ktoré poukazujú na mnohé sťažnosti chlapcov a dievčat, ktoré vnímajú tlak na sexuálnej výchove, aby sexovali. Sexuálna výchova často prezentuje promiskuitu ako normálnu. 

Napriek hrozným výsledkom sa ide ďalej. Zavádzajú sa ďalšie zvrátenosti. 

Jedna organizácia zameraná na „sexuálne zdravie" tínedžerov v Anglicku vytvorila program National Health Service. Tento program bol rozšírený o ďalšiu zvrátenosť.

Už 12-ročným deťom sa budú dávať karty. Prostredníctvom nich si môžu vybrať napr. v kaderníctve 12 kondómov. 13 roční chlapci a dievčatá napr. v knižnici a lekárni získajú zadarmo kondómy už bez súhlasu rodičov. Tento zvrátený program už začal fungovať v Anglicku.

Jedno je isté, že toto povzbudí deti (aj cez sexuálnu výchovu v školách) k tomu, aby začali so sexom už v mladšom veku. 

Správne to povedal Simon Calvert z Anglicka: „Tri desaťročia sa vykrikovalo, že musíme mať viac sexuálnej výchovy, ktorá má byť čoraz názornejšia a čím v mladšom veku - a pozrite sa, kde sme sa dostali." 

Aj na Slovensku sa vykrikuje, že potrebujeme zaviesť sexuálnu výchovu. Nikto nie je proti rozumnému vzdelávaniu. Mali by sme však byť proti tomu, aby sa zvrátená výchova dostala do slovenských škôl.

 

Súvisiace články:

Pribúda počet nakazených homosexuálov. Prečo sa medzi sebou zabíjajú?

Referendovými otázkami útočia na menšiny?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Lipšic: Zatýkanie ľudí nie je divadlo, nemožno čakať, že polícia zasiahne každý týždeň

Spochybňovanie spolupracujúcich obvinených považuje za cielené.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Koalícia nám povie, či chce spravodlivosť, alebo pomstu

Lipšic ako prokurátor stále nie je dobrý nápad.


Už ste čítali?