Feminizmus ničí ženu

Autor: Marek Bartkovský | 19.2.2015 o 13:47 | (upravené 19.2.2015 o 14:37) Karma článku: 5,96 | Prečítané:  1419x

Pozrime sa na niektoré výtržníctva feministiek...

Pussy Riot

Asi najviac medializované boli ruské feministky zo skupiny Pussy Riot, ktoré pre svoje vystúpenie boli aj väznené. Viacerí politici kritizovali Rusko, že väzní tieto ženy. Boli však skutočne nevinné? A patrí vôbec Pussy Riot do väzenia?

Pozrime sa ešte raz, čo sa v skutočnosti stalo. Niektoré média povedali A, ale nepovedali B. 

Členky tejto skupiny mali už v minulosti poriadne prešľapy, keď ešte patrili do  anarchistickej skupiny Vojna. Vtedy v jednom múzeu skutočne súložili. Ja len dúfam, že v tom čase neboli deti v múzeu. 

Ich veľké medializovanie sa začalo, keď sa rozhodli kritizovať ruského prezidenta Vladimíra Putina, pričom nekritizovali len jeho samého. Bol som prekvapený, že sa mnohí postavili na stranu tejto skupiny, pričom požadovali okamžité prepustenie a nesúhlas s vynesením rozsudku na dva roky, ktoré za výtržníctvo aj dostali. Pripomeniem však, že na Slovensku by za takéto vystúpenie v kostole dostali väčší trest  (2 až 5 rokov). 

Média zobrazovali Putina, ako diktátora. Vraj dievčence, len spievali proti Putinovi v kostole. Hoci nie som pravoslávnym kresťanom, ale dotklo sa má to, čo predviedla táto skupina v známom pravoslávnom Chráme Krista Spasiteľa v Rusku. Média si asi ani nevšimli, alebo nechceli všimnúť text piesne ktorú spievali v spomínanom chráme. Pričom každý deň tento chrám navštevujú mnohí turisti a modlia sa v ňom pravoslávni veriaci. Obsah tejto ich tzv. modlitby skupiny Pussy Riot je strašný! Keď som si text prečítal, tak som pochopil, že im  nešlo len uraziť Putina. Dokonca v piesni urážali Pána Ježiša, pravoslávnych kňazov a Pannu Máriu prosili, aby sa stala feministkou.

V roku 2012 som sa zúčastnil jednej cyklopúti. Na bicykli zo Slovenska som došiel na Ukrajinu (do Kyjeva). V pravoslávnych kostoloch som si všimol, že ženu bez šatky na hlave do vnútra nepustia. Pýtal som sa známeho pravoslávneho kňaza, že prečo je to tak? Odpovedal mi, že pravoslávna Cirkev dáva najavo ženám, aby neboli feministkami. Lebo FEMINIZMUS NIČÍ ŽENU!

Áno, som presvedčený, že feminizmus ničí ženu, jej krásu, jej úlohu...

Aké sú výsledky feminizmu? Stačí sledovať, čo všetko podporujú feministky. Kritizujú skoro všetko mužské (okrem homosexuálov), kritizujú aj materstvo, podporujú potraty a ďalšie nemorálnosti. Okrem toho útočia aj na Cirkev. Ničia cudzí majetok. Jedna feministka v Kyjeve chcela vyjadriť nesúhlas, že boli členky skupiny odsúdene na dva roky. Ako vyjadrila svoj nesúhlas? No tým, že na verejnosti a pred kamerami televíznych staníc znesvätila kríž. Ukrajinská feministka získala azyl vo Francúzsku. Práve Francúzsko je veľmi tolerantné k feministkám.

Femen v Paríži

V roku 2013 odstúpil pápež Benedikt XVI.  

Pár žien s davom turistov vstúpili do katedrály Notre Dame  v  Paríži. Mali na sebe dlhé kabáty, ktoré zrazu vyzliekli  pri nových zvonoch, ktoré  boli položené pred zavesením v chrámovej lodi.   Drevenými paličkami tĺkli do zvonov a odsudzovali pápeža, ktorý je podľa nich nepriateľský voči homosexuálom. Jeden zvon aj poškodili. Ochranka ich samozrejme, že vyviedla von. Smutné, že nakoniec feministky neboli potrestané.

Prečo? Politické dôvody. ViacTU.

Aj v ďalšom parížskom chráme polonahá aktivistka vyvádzala.

Viac TU.

 

Femen v Belgicku

Asi najväčšie útoky zo strany feministiek si zažil belgický primás, arcibiskup André - Joseph Leonárd. Známy incident sa odohral počas jednej konferencii. Pribehli štyri polonahé feministky a arcibiskupovi začali nadávať a polievať ho vodou. Aj média si všimli postoj arcibiskupa. Mnohých si získal týmto postojom. On sa vôbec nebránil. Ostal sedieť pokojne na stoličke so zavretými očami a modlil sa. Počkal, až kým sa vybesnia tieto ženy. Na podobné útoky je už primás Belgicka zvyknutý.

Podľa hnutia Femen si arcibiskup útok zaslúžil, pretože sa prihovoril kresťanom. Dobre čítate :) Kresťanom! A komu inému by sa mal prihovoriť? Feministkám vadilo odporúčanie arcibiskupa Leonárdiho, ktorý povedal, že kresťanom, ktorí majú sklon k homosexualite, navrhuje celibát tak, ako je to v prípade nezadaných.   

Nemecko

Niektoré feministky v Európe (napr. vo Francúzsku) sa asi spoliehajú, že ľavicové či liberálne vlády ich musia podporovať, brániť a chrániť...

Jedna aktivistka zo skupiny Femen sa sťažovala na tvrdý zásah bezpečnostných síl. V kolínskej katedrále narušila svätú omšu, keď krátko pred požehnaním vyskočila na oltár s nápisom na svojej nahej hrudi a vyhlasovala sa za boha. Polícia ju okamžite zadržala. 

Sťažovala sa, pretože jej toto divadlo prerušili.

Aj toto je feminizmus...

V Nemecku počas návštevy ruského prezidenta Putina sa tiež polonahá žena dostala až k nemu. Ako je to možné? Lámali si vtedy hlavy...

Fenizmus je šialenstvo!

Nenápadne sa postavia do davu ľudu. Priblížia sa k cieľu a začnú vyvádzať (ničiť majetok, vulgárne vykrikovať a ukazovať svoje nahé telo). Žiadna vláda by nemala súhlasiť s týmto šialenstvom. A už vôbec by ich nemala financovať. 

Mohol by som ešte na blog pridať ďalšie útoky od feministiek, ale netreba...

To hlavné bolo povedané, že feminizmus nie je v poriadku!!! Feminizmus v prvom rade ničí ženu.

Aj denník SME už písal o feminizme

Australská režisérka, ktorá natočila dokument o feminizme potvrdzuje, že sa vyberajú najkrajšie dievčatá, aby sa dostali na titulné strany novín a predali svoju značku. Pred pár dňami si média všimli aj polonahú ženu v Budapešti, keď protestovala proti Putinovi.

Mnohé členky sa včas spamätali a opúšťajú toto ženské hnutie pre tvrdé metódy. Zároveň odmietajú aj nahé protesty, pretože predstavujú ženské telo ako sexuálny objekt.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Pribúda nevyužitých vakcín, štátu chýba odvaha

Slovensko sa bojí míňať vakcíny, aby zostalo na druhú dávku.

Po konflikte s Kotlebom končia v ĽSNS Uhrík, Mazurek, Ďurica a ďalší

Pozícia Kotlebu sa výrazne upevnila po zmene v stanovách.


Už ste čítali?