Pribúda počet nakazených homosexuálov. Prečo sa medzi sebou zabíjajú?

Autor: Marek Bartkovský | 6.2.2015 o 2:13 | (upravené 6.2.2015 o 2:39) Karma článku: 10,56 | Prečítané:  3093x

Pri sledovaní štatistík výskytu HIV/AIDS zistíme, že najviac nakazených je mužov - homosexuálov.

Slovenská republika ešte stále patrí v posledných rokoch v EU medzi krajiny s najnižším počtom HIV infekcie. Ale aj v našej krajine stúpa počet nakazených ľudí. Sú to najmä muži, čo majú homosexuálny styk. 

Niektoré skupiny sa aj na Slovensku snažia o tzv. scitlivenie obyvateľstva. 

Predovšetkým v školách by najradšej propagovali homosexualitu, ako normálny životný štýl.

Prečo by štát mal dopriať homosexuálom manželstvo či partnerstvo a zveriť výchovu?  

Priemerný homosexuálny vzťah vydrží 1 rok. V liberálnom Holandsku robili výskum. Zistilo sa, že o homomanželstvo veľmi nestoja, ale vybojovali si ho. Jeden holandský psychoterapeut Dr. Gerard J. M. van den Aardweg, ktorý sa zaoberá homosexualitou asi od r. 1962, spomína prieskum verejnej mienky, ktorý potvrdil, že "60 - 70 % občanov si myslí, že homosexualita nie je normálna, aj keď súhlasia s určitými právami a privilégiami pre homosexuálov. Nemožno povedať, že by si to celý národ prial. Je manipulovaný a nemá možnosť sa k tomu vyjadriť. Toľko k otázke našej demokracie." 

Väčšina homosexuálov manželstvo nechce. Napr. v Amsterdame povedalo mnoho holandských homosexuálov v rôznych rozhovoroch, že manželstvo pre nich neprichádza do úvahy. Je to vraj pekné a dajú z toho vyťažiť určité finančné výhody, ale "manželstvo" nechcú. Spomínaný psychoterapeut pripomína: "Je to z toho dôvodu, že...jedná sa o neurotický pud... Zo začiatku si človek robí ilúzie o tom, že s týmto konkrétnym priateľom bude šťastný, ale po niekoľkých rokoch zistí, ako to v skutočnosti je."

Aj na základe prieskumu v Nemecku sa ukázalo, že väčšina homosexuálnych vzťahov nie sú pevné. Aktívny homosexuál dokáže mať v priemere aj stovky partnerov. Podľa ďalšieho nemeckého prieskumu trval pevný vzťah dlhšie ako päť rokov iba u 7%. Podľa amerických prieskumov gay-psychológov si iba 4% bola navzájom verná a tieto vzťahy trvali menej ako päť rokov. Je možné povedať, že len veľmi malá skupina homosexuálov niečo ako "manželstvo" naozaj chce a je toho schopná. Podľa sčítania ľudu v USA v roku 1993 podstatne menej ako 1% dospelých malo stály homosexuálny vzťah.

Čo v skutočnosti hovorí homosexuálna ideológia? Asi to, čo aj jeden americký homosexuál napísal LGBT komunite: "Bojujte za manželstvo osôb rovnakého pohlavia a jeho výhody. Keď sa to dosiahne, premeňte celú definíciu manželstva, aby sme mohli požadovať právo na sobáš nie preto, že máme radi morálne hodnoty spoločnosti, ale preto, že chceme radikálne zmeniť pojem manželstva. Manželstvo je mýtus a zastaraná záležitosť."

Asi nikto nebude pochybovať, že v prípade HIV/AIDS je najviac nakazených homosexuálov.

Americké Centrum pre kontrolu chorôb vydalo správu, v ktorej sa hovorí: "Na početných miestach tejto krajiny pozorujeme značný nárast sexuálne prenosných chorôb medzi mužmi, ktorí majú sex s mužmi."

V čase, keď objavili nebezpečný vírus, sa táto choroba rýchlo rozšírila prevažne u homosexuálov. Dalo by sa povedať, že v kresťanskej Amerike sa homosexuálna komunita rýchlo ujala vedenia v boji proti tejto chorobe. Aj zo strachu, pretože myšlienky o Božom súde v tom čase boli dobre známe. Homosexuáli začali bojovať proti reakciám na túto chorobu (AIDS), že je to výsledok  ich spôsobu života.

Zaujímavé slová použil autor práce o homosexualite v Amerike, kongresman W. Dannemayer:

"Homosexuálna komunita bola postavená pred reálnu voľbu, keď sa choroba AIDS po prvýkrát objavila v tejto krajine. Mali možnosť buď trvať na tom, aby mohli nerušene pokračovať vo svojich homosexuálnych praktikách bez problémov zo strany zdravotníckych úradov, alebo sa mohli vystaviť obmedzeniam a procedúram, ktoré boli v minulosti overené pri liečení pohlavne prenosných chorôb, a súčasne sa vzdať myšlienky absolútnej sexuálnej slobody aspoň do času, keď sa podarí odstrániť túto chorobu. Rozhodli sa chrániť svoju sexuálnu revolúciu a pokračovať v nej s vedomím, že tým vystavujú riziku smrti desiatky tisíc ľudí z radov vlastných sympatizantov" A pokračuje: "Správanie sa homosexuálov vzhľadom k chorobe AIDS je najlepším dôkazom, že je správne tvrdenie niektorých psychológov, ktorí sú presvedčení, že homosexualita je motivovaná sebanenávisťou, keďže okrem malého počtu výnimiek sa zdá, že homosexuáli sú odhodlaní zabiť jeden druhého v poslednom smrteľnom objatí."

Ďalšou reakciou na nebezpečnú chorobu je propagácia kondómov. Lenže sa dokázalo, že kondómy majú veľmi vysoké percento zlyhania, ktoré môže byť až 20%. Aj OSN agentúra UNAIDS uznáva, že zlyhanie kondómu v ochrane pred HIV je 10 %.   Potom je správne tvrdenie, že propagácia kondómov podľa toho je vražedná.

Stále viac sa presadzuje sexuálna výchova v školách. Aj na Slovensku sme boli svedkami, že sa deviatakom prednášalo niečo pochybné bez súhlasu rodičov. Ako vyzerá (nielen v učebniciach) sexuálna výchova v zahraničí je možné nájsť aj na internete. V Kalifornii došlo k sťažnosti, pretože v škole vyučovali dejiny homosexuality a na hodinách žiakov oboznámovali s jedným pornohercom. 

Na Slovensku môžeme o výchove v školách rozhodnúť už 7. februára.

Čo sa týka témy tohto príspevku na blog, tak som chcel poukázať na fakt, ktorý všetci dobre poznáme. Len sa o tom často nehovorí. Väčšina nakazených je homosexuálov. Dalo by sa povedať, že od začiatku šírenia tejto choroby. Štatistiky ukazujú jasne. Aj na Slovensku. Na stránke Úradu verejného zdravotníctva SR sa uvádza, že od začiatku sledovania prípadov HIV/AIDS na Slovensku (od r. 1985 do 30.6.2014) bolo registrovaných u občanov SR i cudzincov spolu 676 prípadov infekcie vírusom ľudskej imunitnej nedostatočnosti. Z 549 prípadov u občanov Slovenskej republiky sa 472 vyskytlo u mužov a 77 u žien. U 77 osôb (66 mužov, 11 žien) prešla HIV infekcia do štádia AIDS a zaznamenaných bolo 51 úmrtí HIV infikovaných osôb (z toho 41 v štádiu AIDS). Väčšina HIV infekcií bola v SR zaznamenaná v skupine mužov majúcich sex s mužmi a získanie nákazy homosexuálnym stykom bolo stanovené v 64,5% prípadov. Heterosexuálnym stykom bolo prenesených 24,0% infekcií, 2,2% injekčným užívaním drog (z 12 prípadov väčšina získaná mimo SR), 0,2% transfúziou krvi (jeden prípad nákazy mimo SR v roku 1986) a v 9,1% prípadov nebol spôsob prenosu stanovený. Najviac HIV infikovaných ľudí žije vo väčších mestách a najvyššia kumulatívna incidencia HIV infekcie je dlhodobo v Bratislavskom kraji.

Aj referendum o rodine je príležitosťou ukázať, čo je pre nás správne... 

Je možné, aby referendum bolo platné!

Akým smerom sa budeme uberať? Čo budú učiť deti v školách?

Aj o tom sa možno rozhodne už túto sobotu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Slovensko sa rozdelí. Čo bude nasledovať po plošnom testovaní?

Mestá chcú o ďalšom testovaní ešte rokovať.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

ĽSNS: Hodnotová bitka o sedem miliónov

Možno sa ich za tie peniaze aspoň zbavíme.


Už ste čítali?