Homoloby a ich (ne)práva. Komu tu vlastne preskakuje?

Autor: Marek Bartkovský | 4.2.2015 o 12:11 | (upravené 4.2.2015 o 12:16) Karma článku: 8,60 | Prečítané:  1977x

Hlavne pred referendom sa niektorí oháňajú tým, že nič zlé nám od homoaktivistov a ich agendy nehrozí. Skúsme sa teda pozrieť na niektoré neďaleké európske krajiny, ktoré už majú dovolené skoro všetko.

Postupne tieto krajiny prichádzajú s tým, že bolo by pre nich celkom fajn aj donútiť a preškoliť tých, čo majú opačný názor nato, čo je manželstvo, čo bude najlepšie pre dieťa ohľadom adopcie a o sexuálnej výchove ani nehovoriac.

Je paradoxom, že v najliberalnejších krajinách práve väčšina je utláčaná.

Napr. starosta vo Francúzsku odmietne zosobášiť homosexuálov, tak ho zato šikanujú. Viac TU.

V Anglicku zakázal súd kresťanským manželom si adoptovať dieťa, lebo sú vraj netolerantní. Viac TU.

V tej istej krajine aj zmierovacieho sudcu odsúdili, suspendovali a podrobili celodennému preškoľovaniu, lebo tvrdil, že pre dieťa by bolo lepšie, aby ho adopotovala rodina s matkou a otcom než pár osôb rovnakého pohlavia. Viac TU.

V Nemecku dali do väzenia otca, lebo nesúhlasil so sexuálnou výchovou v škole svojej dcéry. Väzenie čaká aj matku, ale neskôr, pretože sa doma stará ešte o male dieťa. Viac TU.

A aby toho nebolo málo, tak vo Veľkej Británii chcú zaviesť povinnosť, aby Cirkevné školy propagovali homosexulitu a potraty. Vo všetkých školách má byť odňaté právo oponovať potratom, antikoncepcii a homosexuálnemu spôsobu života na báze morálky. Viac TU. 

Keď už spomíname Cirkev, tak tu už vážne hrozí v týchto krajinách, aby aj kňazi museli požehnávať sodomským zväzkom? Vláda premiéra Davida Camerona už skôr navrhovala zákaz manželstiev kresťanských cirkví, ak odmietnu uzatvárať zväzky medzi homosexuálnymi pármi. Kam smeruje toto (ne)právo homoaktivistov? 

Ako aj v iných krajinách, tak aj na Slovensku sa ide nato postupne. Na Slovensku sa v Bratislave uskutočnil prvý pochod homosexuálov 22. mája 2010. Slovenská republika bola zároveň poslednou krajinou Európskej únie, kde sa takýto pochod nekonal. Bratislavské homosexuálne zvrátenosti?

Požiadavky homoaktivistov sú jasné: zaviesť registrované partnerstvá! A nebuďme naivní, že toto im bude stačiť. Navyše tieto pochody sú bohato financované. Aj taká propagácia LGBT komunity a rodovej rovnosti je finančne podporovaná ministerstvom kultúry, úradu vlády a iných štátnych inštitúcii.  

O tom som už napísal: Referendum nie je drahé! Rodová rovnosť dostala na rok 4 milióny!

Gender ideológia na prvý pohľad môže vyzerať nevinne, ale ak bližšie sa oboznámime s cieľom tejto agendy, tak budeme nemilo prekvapení. Aj ich snaha o tzv. scitlivenie obyvateľstva voči menšinám mi pripomína, že podľa homoloby väčšine obyvateľom Slovenska asi preskakuje. Hrozí nám raz to, že dostaneme príkaz na povinné preškolovanie, pokutu alebo pôjdeme rovno do väzenia zato, že sa nestotožňujeme s tvrdením, že 2 x 2 = 5?

Sitiácia vo svete nám jasne ukazuje, že chcú mať už na všetko právo. Najnovšie v susednej krajine (Rakúsko) majú mať registrované partnerstvá právo na dieťa (adopcia). Písal o tom aj denník SME TU.

Treba sa vážne zamyslieť! Právo na dieťa? Ani heterosexuálny pár nemá právo na dieťa, ale dieťa má právo na otca a mamu.

Ešte je čas! 7. február bude nielen o zachovaní súčasného stavu, ale aj jasným odkazom pre krajiny, ktoré bez ohľadu na názor väčšiny si zaviedli, čo chceli.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Slovensko sa rozdelí. Čo bude nasledovať po plošnom testovaní?

Mestá chcú o ďalšom testovaní ešte rokovať.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

ĽSNS: Hodnotová bitka o sedem miliónov

Možno sa ich za tie peniaze aspoň zbavíme.


Už ste čítali?