Homoloby sa chce súdiť so Slovenskou republikou

Autor: Marek Bartkovský | 3.2.2015 o 13:46 | Karma článku: 8,55 | Prečítané:  1310x

V sobotu 7. februára 2015 čaká našu krajinu dôležité referendum. Odvážim sa povedať, že toto referendum bude najdôležitejšie v našej histórii a spolu s referendom o vstupe do Európskej únii aj jediné, ktoré má šancu byť platné. Inak by nečakala celá EU na odkaz, ktorý jej chce adresovať naša krajina. Najmä aj také Francúzsko, ktoré má skúsenosť s presadzovaním takých zákonov s ktorými väčšina nesúhlasí. A miliónové demonštrácie za ochranu normálneho manželstva ignoruje vláda socialistov. 

Organizátori oznámili počet účastníkov v Paríži cez 1 milión.Komentátori médií sa takisto zhodujú v tom, že účasť bola veľmi vysoká. 

Posledné dni sa debatuje o referende. Medzi homoaktivistami a odporcami referenda sa už teraz nespomína jeden plán, ktorí chcú uskutočniť v prípade platného referenda.

Predstavte si, že ak bude referendum o ochrane rodiny úspešné, tak homoaktivisti plánujú sa pustiť do sporov s vlastným štátom.

Niektorí si myslia, že toto referendum je proti ľudským právam. Treba sa však opýtať, že aj Slovenská republika je proti ľudským právam? Preto ju budú žalovať po úspešnom referende? Hanba im! Prečo ju nežalujú už teraz? Veď aj dnes sa nemôžu ženiť dvaja muži a vydávať dve ženy. O adopciách ani nehovoriac. Je trápne vyhrážať sa na svoju krajinu – Slovenskú republiku.

Poniektorí sú alebo by chceli byť asi väčší než celý Ústavný súd, ktorý rozhodol, že otázky sú v poriadku. Ústavný súd jasne povedal, že sa na tieto otázky smie v referende pýtať. Dokonca aj tú otázka (o registrovaných partnerstvách) súd nepovažoval za otázku ľudských práv. Otázka bola odmietnutá len z dôvodu jej nejasnosti.  

Mnohí hovoria, že toto referendum je aj zbytočné. Vraj sa nič nezmení, keď bude úspešné.

Veď práve o to ide, aby sa NIKDY nič nezmenilo.

 

Súvisiace články:

Registrácia homosexuálov a kanibalov? 

Referendovými otázkami útočia na menšiny?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Slovensko sa rozdelí. Čo bude nasledovať po plošnom testovaní?

Mestá chcú o ďalšom testovaní ešte rokovať.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

ĽSNS: Hodnotová bitka o sedem miliónov

Možno sa ich za tie peniaze aspoň zbavíme.


Už ste čítali?