Registrácia homosexuálov a kanibalov?

Autor: Marek Bartkovský | 29.1.2015 o 0:11 | Karma článku: 8,32 | Prečítané:  638x

Všimli ste si, že zástancovia homosexuálnych “manželstiev“ či len partnerstiev poukazujú okrem iného, že aj v prírode (u zvierat) nájdeme zvieratá – homosexuálne orientované?

Takto sa obhajujú aktivisti homo agendy, keď im niekto povie, že aj zvieratá v tom majú jasno. Nevidno to často. Ja osobne som ešte také zviera nevidel. Samozrejme, neberiem tvrdenie, že niekedy sa stane, keď sa zviera správa homosexuálne. Ale, kedyprečo? Toto treba skúmať alebo aspoň počúvať odborníkov. Potom by nikto nedával takéto zvieratá za vzor.

U zvierat sa stane, že silnejší sa vybúri na slabšom. Ale, dominancia neznamená, že také zviera je homosexuálne orientované. Mnohí pozorovatelia takýchto výnimiek potvrdia, že nie je možné u tých samcov, čo so samcami nezvyknú nikdy byť, aby spolu akože chodili, žili, spolu lovili a popritom všetkom sa ešte aj pravidelne “párili“, ako samec a samica, či samec a hárem samíc.

Prečo sa tí, čo sa usilujú prezentovať homosexualitu ako normálnu, argumentujú či dokonca sa tešia z toho, že aj u zvierat dochádza k homosexualite? Pokusy naznačovať, že homosexuálne správanie je v súlade s prírodou na základe toho, že sa vyskytuje medzi zvieratami, tak s týmto názorom sa rozhodne nestotožňujú biológovia, psychológovia, vedci a mnohí pozorovatelia.

V liberálnych krajinách, keď už sa homosexuáli dočkali svojich túžob (napr. tzv. homosexuálne manželstvá a následne adopcie), tak začali vyskakovať a svojich “práv“ sa začali dožadovať aj pedofili. Viď. Holandsko – jedna politická strana.

Zvrátené zákony a názory! Už len čakám, že či niekto nepríde aj s partnerstvami pre kanibalov. A potom, keď už budú mať partnerstvá, tak by ich mohli volať aj manželstvami. A keď títo kanibali budú aj manželmi, tak im asi dovolia si adoptovať aj deti.
A hádam nemusím písať, že kanibali budú chcieť tieto deti aj zjesť. Veď môžu argumentovať tým, že kanibalizmus je v súlade s prírodou. Občas predsa dôjde, že živočích zožerie svoje mláďa. Áno, stane sa to! Ale aj tu sa zhodnú odborníci s jedným tvrdením.

Preto je správne tvrdenie, že „kanibalizmus“ či „homosexualita“ sú výnimky, ktoré absolútne nezodpovedajú bežnému správaniu všetkých zvierat.

 

7. februára 2015 pôjdem na referendum a tým dám najavo, že manželstvo má byť stále         (o desať, sto rokov, vždy) len medzi mužom a ženou.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Slovensko sa rozdelí. Čo bude nasledovať po plošnom testovaní?

Mestá chcú o ďalšom testovaní ešte rokovať.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

ĽSNS: Hodnotová bitka o sedem miliónov

Možno sa ich za tie peniaze aspoň zbavíme.


Už ste čítali?